Postel - boxspring SAMBA, 160x200 cm, SOLAR 61
Katalógusszám:
K4086
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Moderní boxspring SAMBA Vás zaujme na první pohled svým tvarem, vysokým čelem a svým designem.
Postel se skládá z několika různých vrstev, kdy každá plní určitou funkci. Nejdůležitější částí postele je spodní rám, který tvoří dřevěný dělený box - úložný prostor postele. Na tomto dřevěném boxu je uložena kvalitní bonelová matrace. Na matraci je umístěna svrchní matrace neboli topper. Boxspring SAMBA se vyrábí ve třech rozměrech. Postel má elektricky polohovatelný rošt.
Potah na fotografii je pouze ilustrativní. Potah je vyobrazen na samostatném obrázku s popisem SOLAR 61.
Doplňkové informace:
- Bonelová matrace
- Dělený úložný prostor
- Oboustranný topper
- Potah topperu lze prát
- Výška sedu 65 cm
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Anyag | Kárpit anyag + Fa |
| Tárolóhely | Ágy tárolóhellyel |
| Szín | Ódon rózsaszín |
| Matrac az árban | Igen |
| Állítható ágyrács | Igen |
| Rács az árban | Igen |
| Az ágy fejtámlájának magassága | 109 cm |
| Az ágy előlapjának magassága | 65 cm |
| Magasság - maximális cm-ben | 109 |
| Hosszúság cm-ben | 217 |
| Szélesség cm-ben | 168 |
| Alvófelület | 160 x 200 cm |





