Postel - Boxspring - Wave, 180x200 cm, SOLAR 61
Postel - Boxspring WAVE je postel s vysokým standartem a moderním designem. Postel má elektricky polohovatelné rošty pod hlavou i nohami pomoci ovladače, kdy každá polovina postele má svůj ovladač, což Vám zaručí komfortní používání a odpočinek. Nožičky jsou výšky 8cm. Spodní část postele tvoří masivní dřevěný korpus s rošty o výšce 14 cm. Střední matracová část je taštičková 7-zónová matrace s HR pěnou o výšce 14cm, kdy každý bonell je balen samostatně do svého látkového obalu. Vrchní nosná matracová část je taštičková 7-zónová matrace s HR pěnou o výšce 19cm, kdy každý bonell je balen samostatně do svého látkového obalu. Vrchní matrace topper TOP CLASSIC KALTSCHAUM 4cm - je oboustranná luxusní matrace ze studené středně tuhé pěny se zvýšenou pružností. Tato pěna se dokonale přizpůsobí tvarům lidského těla, má vysokou tvarovou stálost a flexibilitu. Má velmi dobrou prodyšnost, skvělou elasticitu a dlouhou životnost. Postel nemá úložný prostor.
Potah na fotografii je pouze ilustrativní. Potah je vyobrazen na samostatném obrázku s popisem SOLAR 61.
| Anyag | Kárpit anyag + Fa |
| Szín | Ódon rózsaszín |
| Tárolóhely | Ágy tárolóhely nélkül |
| Alvófelület | 180 x 200 cm |
| Matrac az árban | Igen |
| Rács az árban | Igen |
| Állítható ágyrács | Igen |
| Magasság - maximális cm-ben | 112 |
| Az ágy fejtámlájának magassága | 112 cm |
| Az ágy előlapjának magassága | 63 cm |
| Hosszúság cm-ben | 215 |
| Szélesség cm-ben | 188 |






