Postel Cezar R22, Dub sonoma
Katalógusszám:
F-0201010753
0%
0 értékelés
Termékleírás
Kapcsolódó termékek
Árfigyelés
Vélemények
Postel je vyrobena z kvalitního lamina v sonoma barevném provedení. Součástí postele je pevná deska, která slouží jako rošt pod matraci. Postel je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Matrace není součástí postele.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Nem |
| Výška | 83 cm |
| Délka | 206 cm |
| Materiál | Lamino |
| Matrace v ceně | Nem |
| Maximální nosnost | 100 |
| Rošt v ceně | Igen |
| Šířka | 166 cm |
Kapcsolódó termékek

































