Postel Dorka 140, třešeň
Katalógusszám:
F-0314010103
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Elegantní postel Dorka 140 cm v kombinaci dřeva v provedení antická třešeň + černý kov. Kovová postel je včetně lamelového roštu. Ložná plocha postele je 140x200 cm. Nosnost postele je 2x110 kg při doporučené tloušťce matrace min. 18 cm.
Rozměry:
- š.148/dl.210/v.100 cm
- výška od země k roštu: 28,5 cm
Dodáváno v demontu.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Nem |
| Výška | 100 cm |
| Počet balíků | 3 |
| Délka | 210 cm |
| Matrace v ceně | Nem |
| Maximální nosnost | 2x110 kg/při tloušťce matrace min.18 cm |
| Polohovací | Nem |
| Rošt v ceně | Igen |
| Šířka | 148 cm |
| Základní barva | kov/třešeň |




