Postel Kelvin 120x200 bílá
Katalógusszám:
F-0301012903
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Kelvin je moderní postel s prošívaným čelem a kvalitní sendvičovou matrací, která je volně ložená na polohovacím lamelovém roštu. Je oblíbená hlavně mezi teenagery a je také vhodná do studentských pokojů, nebo pokojů pro hosty. Postel má velký úložný prostor na lůžkoviny, který má přístup od nohou pomocí plynových pístů. Rošt má 28 lamel s nastavením tuhosti a popruh proti přetížení. Plocha pro spaní je 120x200 cm, s výškou lehací plochy cca 53 cm. Doporučená nosnost je do 110 kg. Čelo i korpus postele jsou potaženy EKO kůží, matrace má snímatelný a pratelný potah. Cena postele je uvedena včetně roštu a matrace.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 111 cm |
| Délka | 213 cm |
| Matrace v ceně | Igen |
| Maximální nosnost | 110/150 kg |
| Polohovací | Igen |
| Rošt v ceně | Igen |
| Šířka | 142 cm |






