Postel Kelvin 140x200 starorůžová
Katalógusszám:
F-0301012914
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Kelvin je moderní postel s prošívaným čelem a kvalitní matrací se snímatelným a pratelným potahem, která je volně ložená na polohovacím lamelovém roštu. Je oblíbená hlavně mezi teenagery a je také vhodná do studentských pokojů, nebo pokojů pro hosty. Postel má velký úložný prostor na lůžkoviny, který má přístup od nohou pomocí plynových pístů. Rošt má 28 lamel s nastavením tuhosti a popruh proti přetížení. Plocha pro spaní je 140x200 cm, s výškou lehací plochy cca 53 cm. Doporučená nosnost je do 110 kg. Cena postele je uvedena včetně roštu a matrace. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 109 cm |
| Délka | 213 cm |
| Matrace v ceně | Igen |
| Maximální nosnost | 110 kg |
| Polohovací | Igen |
| Rošt v ceně | Igen |
| Šířka | 161 cm |








