Postel KOEN 2 LOZ/160 BEZ ROŠTU
Katalógusszám:
i379_6107597
0%
0 értékelés
Termékleírás
Vélemények
manželská postel LOZ/160 ze systému Koen 2 je vyrobena v netradičním provedení: barva dub monument je elegantně doplněná pískovým leskem.
Šíře spaní je 160 cm. Rošt a matrace nejsou součástí postele, ty je možné přiobjednat.
Rošt je možné do postele nainstalovat ve dvou výškách: 8,7 nebo 15 cm od horní hrany bočnice.
Výška čel postele: 42,5 a 75,5 cm.
Materiál: fóliovaná dřevotřísková deska, lišty MDF, ozdobné desky v pískovém lesku jsou z MDF s PVC fólií.
Snadná montáž.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Barva | dub monument/pískový lesk |
| Anyag | Laminált padló |
| Tárolóhely | Ágy tárolóhely nélkül |
| Alvófelület | 160 x 200 cm |
| Matrac az árban | Nem |
| Rács az árban | Nem |
| Állítható ágyrács | Nem |
| Magasság - maximális cm-ben | 75,5 |
| Az ágy fejtámlájának magassága | 76 cm |
| Az ágy előlapjának magassága | 43 cm |
| Hosszúság cm-ben | 205,5 |
| Szélesség cm-ben | 165 |

