- Konyha + Étkező
- Hálószoba
- Gyerekszoba
- Gyermek moduláris rendszerek
- Gyerekszoba összeállítás
- Gyerekszekrények
- Gyerekágyak
- Gyerek komódok
- Gyermek konferenciaasztalok
- Gyerek matracok
- Gyerek éjjeliszekrények
- Gyerek kanapék
- Gyerek polcok
- Gyerekágyak
- Gyerek íróasztalok
- Gyerek polcok és könyvespolcok
- Gyerekágyak
- Gyerek babzsákok
- Gyerek játékszékek
- Gyerek székek és fotelek
- Gyermek textil
- Kiegészítők
- Nappali
- Munkaszoba
- Előszoba
- Fürdőszoba
- Árucikk kiárusítás
- Lakástextil
- Kert
- Iskolai bútorok
Postel Kuba II 90x200 borovice
Dětská postel Kuba II je určena pro ty, kteří pro své dítě hledají funkčnost, pohodlí a kvalitu. Postel je vyrobena z borovicového dřeva. Její stabilní konstrukce, zaoblené hrany a zábrana, která je v ceně postele, zajišťují bezpečnost a pohodlí dítěte. Zábranu si můžete podle potřeby umístit na pravou, nebo levou stranu postele. Součástí postele je také praktická přistýlka s matrací, kterou můžete využít pro druhé dítě, nebo když u Vašeho dítěte bude chtít přespat kamarád/ka. Obě části postele mají rošt a pěnovou matraci se snímatelným potahem. Plocha pro spaní je 90x200 cm (vrchní část) a 80x190 cm (přistýlka). Postel je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
| Úložný prostor | Nem |
| Výška | 77 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Délka | 206 cm |
| Materiál | dřevo |
| Matrace v ceně | Nem |
| Rošt v ceně | Nem |
| Šířka | 97 cm |



