Postel Michaela 180 Aston šedá
Katalógusszám:
F-0301013418
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Originální čalouněná postel se díky efektně prošitému čelu stane dominantou každé moderní ložnice.
Součástí lůžka jsou 2 lamelové rošty s mechanickým polohováním - 7 poloh hlavy a 1 poloha nohou. Rošt se skládá z 28 lamel uložených ve výkyvných kaučukových pouzdrech a popruhu proti přetížení. V bederní části roštu lze nastavit tuhost lamel.
Úložný prostor lůžka se otevírá za pomoci plynových pístů od nohou postele.
Postel je dodávána v demontovaném stavu.
- ložná plocha: 180 x 200 cm
- výška lehací plochy bez matrace 44 cm (s matrací 21 cm 65 cm), výška nožek 10 cm
- doporučená výška matrace: 21 cm
- doporučená nosnost roštu bez matrace 130 kg
- nabídka neobsahuje matraci
- doporučujeme dokoupit matraci v rozměru 180x200 cm nebo 2x 90x200 cm
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 122 cm |
| Délka | 217 cm |
| Matrace v ceně | Nem |
| Polohovací | Igen |
| Rošt v ceně | Igen |
| Šířka | 203 cm |
| Základní barva | Aston 17 |





