Postel Ninya 140x200 A01/MR 81
Katalógusszám:
F-0301012811
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Ninya je moderní postel s kovovým čelem a kvalitní elastickou PUR matrací, která je uložena na lamelovém roštu. Postel Ninya je oblíbená hlavně mezi teenagery a je také vhodná do studentských pokojů, nebo pokojů pro hosty. Postel má velký úložný prostor na lůžkoviny, který má přístup od nohou. Plocha pro spaní je 140x200 cm, s výškou lehací plochy 46 cm. Matrace i korpus postele jsou potaženy látkou. V ceně postele je polštář. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 73 cm |
| Délka | 205 cm |
| Matrace v ceně | Igen |
| Maximální nosnost | 105/150 kg |
| Polohovací | Nem |
| Rošt v ceně | Igen |
| Šířka | 145 cm |




