Postel Skin 120x200 Peace 4
Katalógusszám:
F-0301011502
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Skin je postel s elastickou PUR matrací, která je uložena na lamelovém roštu. Plocha pro spaní je 120x200 cm s komfortní výškou lehací plochy 53 cm. Speciálně strukturovaný povrch jádra matrace zajišťuje dobré přizpůsobení se tělu a optimální proudění vzduchu. To je důležité pro dosažení správného spánkového klimatu. Samozřejmostí je i velký úložný prostor na lůžkoviny, který je přístupný od nohou. 2 dekorační polštářky jsou v ceně postele. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 92 cm |
| Délka | 207 cm |
| Matrace v ceně | Igen |
| Maximální nosnost | 105 kg |
| Polohovací | Nem |
| Rošt v ceně | Igen |
| Šířka | 121 cm |




