Relaxační křeslo ušák Jakub šedohnědé
Katalógusszám:
F-0101010604
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Křeslo Jakub je vyrobeno v oblíbeném stylu ušák, s vysokou opěrkou zad. Stane se Vaším pohodlným společníkem a jistě v něm strávíte příjemné chvilky při čtení knížky, sledování televize nebo jen tak v klidu se šálkem kávy, či čaje. Jako solitér se bude krásně vyjímat nejen v obývacím pokoji, ale také třeba v ložnici, pracovně, nebo v pokoji pro hosty. Díky vysoké opěrce zad, se pohodlně opřete a ruce si můžete volně položit na loketní opěrky. Takto se Vaše tělo se uvolní, začnete relaxovat a Vy se budete cítit pohodově. Křeslo je očalouněno kvalitní potahovou látkou a nabízíme ho v několika odstínech. Křeslo bude dodáno v potahové látce, která je vyobrazena na úvodní fotografii.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Výška | 112 cm |
| Výška sedu | 47 cm |
| Hloubka sedu | 53 cm |
| Hloubka | 81 cm |
| Šířka | 79 cm |
| Šířka sedáku | 51 cm |
| Výška opěráku | 70 cm |
| Výška područek | 69 cm |
| Základní barva | Talia 104/koo |

