"REVE" ágy - Váz színe: fenyő fehér
Katalógusszám:
i721_1014050451000021
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
| Fenyőfa | |
| Kárpitozott betét | 1640x600x25 |
| Az ágy fejvégének lábvastagsága | 3 cm |
| Fém láb - hátsó láb | 160x35,5x8 cm |
| Középső léc | 3 cm |
| A többi elem vastagsága | 2 cm |
| Keret - fa lécek | 23 db |
| Az egész ágy magassága | 100 cm |
| Hosszúság | 206,5 cm |
| Szélesség | 172 cm |
| Ágyhoz alkalmas matracok: | |
| 200 x 160 x 17 PO | Pocket matrac |
| 200 x 160 x 18 POK | Pocket matrac+Kókusz |
| 200 x 160 x 19 POL | Pocket matrac+Latex |
| 200 x 160 x 20 POP | Pocket matrac+ Memóriahab |
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.


