Rohová sedací souprava Alvin L Monolith 37 zelená
Katalógusszám:
F-0116013827
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Sedací souprava Alvin v moderním designu v sobě spojuje 2 důležité prvky, které nesmí chybět žádné sedací soupravě. Jsou to pohodlí a praktičnost. Praktickou stránkou této sedací soupravy je možnost rozložení pro příležitostné přespání návštěvy a nepostradatelné úložné prostory. Úložný prostor s univerzálním využitím najdete v područi, dále v taburetu, který je možno zasunout do druhé područe a samořejmostí je i úložný prostor v sedací soupravě. Jsou dva a využijete je např. na lůžkoviny. Výplň sedáků tvoří kombinace pružin s kvalitní PUR pěnou. Tato kombinace spolu s velkými opěrnými polštáři, zajišťuje pohodlí. Sedací soupravu nabízíme v levém i pravém provedení a v několika oblíbených barvách.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 90 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 42 cm |
| Délka | 205 cm |
| Hloubka | 305 cm |
| Hloubka sedu s polštáři | 305 cm |
| Plocha po rozkladu | 150x250 cm |
| Výška opěráku | 53 cm |
| Výška područek | 56 cm |



