Rohová sedací souprava Andy 1 pravá šedá/černá
Katalógusszám:
F-0116014701
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Sedací souprava Andy 1, je ideálním spojením pohodlí a moderního designu. Sedací souprava je potažena kvalitní látkou a je celočalouněná, takže ji můžete umístit i do prostoru. Výplň sedáku tvoří vlnité pružiny v kombinaci s kvalitní pěnou T-30. Toto spojení zaručuje velmi pohodlné sezení. Praktickou stránkou je možnost rozložení k příležitostnému přespání Vaší návštěvy. Samozřejmostí je i úložný prostor, který můžete využít třeba na lůžkoviny. Další úložné prostory najdete v područích a je jen na Vás jaké jim najdete využtití. Sedací soupravu nabízíme v levém i pravém provedení. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 90 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 42 cm |
| Hloubka sedu | 56 cm |
| Délka | 305 cm |
| Plocha po rozkladu | 150x250 cm |
| Šířka | 203 cm |
| Výška opěráku | 53 cm |
| Základní barva | Inari 96/100 |







