Rohová sedací souprava Digi P Inari 91
Katalógusszám:
F-0116013606
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Rohová sedací souprava Digi je vyrobena v jednoduché lini s nádechem retro stylu. Je vhodná do každého interiéru a stane se příjemným centrem odpočinku a setkání s rodinou nebo přáteli. Sedáky jsou vyplněny kombinací pružin a PUR pěny a díky tomu je sedací souprava velice pohodlná. Samozřejmostí je možnost rozložení pro příležitostné přespání návštěvy a úložný prostor např. na lůžkoviny. Retro nádech zdůrazňují knoflíky na opěradle, které jsou v kontrastní barvě a krásně tak vyniknou. Sedací soupravu nabízíme v levém i pravém provedení a v několika oblíbených barvách. V ceně sedací soupravy jsou dva vzorované polštářky, které jsou vyobrazené na fotografii. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 80 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 42 cm |
| Hloubka sedu | 58 cm |
| Délka | 220 cm |
| Plocha po rozkladu | 130x220 cm |
| Šířka | 285 cm |
| Výška opěráku | 35 cm |
| Výška područek | 56 cm |








