Rohová sedací souprava Karel UNI hnědá
Katalógusszám:
F-0119010103
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Sedací souprava Karel 230x140 cm je univerzální, lze ji sestavit jako levou nebo pravou, což je výhoda při přestavování pokoje, nemusíte přemýšlet do jakého rohu postavíte sedací soupravu, jednoduše ji přizpůsobíte. Sedací souprava je rozkládací s úložným prostorem. Je potažena kvalitním úpletem hnědobéžové barvy v kombinaci s hnědou koženkou.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 74 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Počet balíků | 2 |
| Výška sedu | 39 cm |
| Hloubka sedu | bez polštářů 71 cm |
| Plocha po rozkladu | 200x130 cm |
| Základní barva | Magma 5/hnědá |




