Rohová sedací souprava L Aladin - černá
Katalógusszám:
F-0116016007
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Sedací souprava Aladin je dobrou volbou pro ty, kteří si rádi užijí relax nejen po náročném dni. Její vzhled zaujme každou návštěvu. Prošívání sedáku a kovové nožky sedací soupravě přidává na eleganci. Výplň sedáku tvoří pružiny typu faliste v kombinaci s pěnou T30 a HR 35/45. Sedací souprava je celočalouněná, takže ji můžete umístit do prostoru. Praktickou stránku sedací soupravy zajišťuje možnost rozložení k příležitostnému přespání a také nepostradatelný úložný prostor. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně. Sedací soupravu nabízíme v levém, nebo pravém provedení. Vlivem nastavení monitorů, nebo displejů telefonů, se zobrazení barev na fotografii může od skutečnosti lišit.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 105 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 51 cm |
| Délka | 281 cm |
| Hloubka | 98 cm |
| Hloubka sedu s polštáři | 98 cm |
| Plocha po rozkladu | 147x250 cm |
| Výška područek | 51 cm |






