Rohová sedací souprava Marco 2
Katalógusszám:
F-0101040401
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Moderní rohová sedací souprava 212x120 cm Marco ll s rozkladem v módní barevné kombinaci. Je univerzální a sami se můžete rozhodnout, zda si sestavíte levé nebo pravé provedení. Sedací souprava menších rozměrů je vhodná jak do dětských a studentských pokojů, tak i do menších obývacích pokojů. Sedací souprava je vybavená rozkladem se sklopným zadním čelem.
Rozměry
- výška 82 cm
- výška sedu 42 cm
- hloubka sedu bez polštářů 70 cm
- hloubka sedu k polštáři 45 cm
- plocha po rozložení 212x112 cm
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Típus | Sarok ülőgarnitúra |
| Základní barva | šedá/oranž |
| Bontás | Igen |
| Tárolóhely | Igen |
| Alvóhely | 112 x 212 cm |
| Hloubka sedu | bez polštářů 70 cm |
| Výška sedu | 42 cm |
| Magasság - maximális cm-ben | 82 |
| Szélesség cm-ben | 212 |
| Hosszúság cm-ben | 120 |


