Rohová sedací souprava Mexicana Lux L - žlutá
Katalógusszám:
F-0116012215
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Elegantní rohová sedací souprava Mexicana Lux je rozkládací a má také praktický úložný prostor. Jednoduchým rozložením vznikne dostatečně velké lůžko vhodné k příležitostnému spaní. Výplň sedáku tvoří kombinace pružin bonell a faliste s kvalitní PUR pěnou. Tato kombinace zajistí komfortně pohodlné sezení, které podtrhnou polohovací opěrky hlavy. Sedací souprava je celočalouněná a je možno ji umístit také do prostoru. V ceně sedací soupravy jsou 2 dekorační polštářky. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně. Vlivem nastavení monitorů, nebo displejů telefonů, se zobrazení barev na fotografii může od skutečnosti lišit.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 80 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 39 cm |
| Hloubka sedu | 65 cm |
| Délka | 263 cm |
| Hloubka | 178 cm |
| Plocha po rozkladu | 130x211 cm |
| Výška opěráku | 51 cm |
| Výška područek | 54 cm |








