Rohová sedací souprava Neklan L béžová
Katalógusszám:
F-0119016307
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Moderní rohová sedací souprava Vás zaujme svým jednoduchým designem. Součástí jsou polštáře, které dělají sedací soupravu velice pohodlnou. Díky svým rozměrům je vhodná i do menších pokojů. Je praktická, rozklad lze použít k občasnému přespání, plocha lůžka je 198x133 cm. Uvnitř sedací soupravy je úložný prostor, který je možné využít k uložení lůžkovin. Výplň sedáku tvoří pružiny bonell v kombinaci s kvalitní PUR pěnou. Sedací soupravu nabízíme v několika barevných provedeních. Fotografie sedací soupravy v rozkladu jsou pouze ilustrační. Správný barevný odstín je na úvodní fotografii.
Rozměry:
Šířka: 210 cm
Výška: 75 - 85 cm
Hloubka: 135 cm
Výška sedu: 45 cm
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 75-85 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 45 cm |
| Hloubka sedu | 48 cm |
| Délka | 210 cm |
| Hloubka | 135 cm |
| Plocha po rozkladu | 198x133 cm |
| Základní barva | Poso 100 |






