Rohová sedací souprava Oskar P Aston 16/Santiago 96
Katalógusszám:
F-0116011018
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Sedací souprava Oskar je vyrobena v jednoduchém nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru. Sedací souprava je rozkládací a má praktický úložný prostor. Pohodlí při sezení zajišťují pružiny faliste s kvalitní PUR pěnou. Jednoduchým rozkladem vznikne lůžko vhodné k příležitostnému spaní. Sedací soupravu nabízíme v levém i pravém provedení v několika barevných provedeních. Sedací souprava je potažena kvalitní látkou v kombinaci s EKO kůží a je celočalouněná, takže ji můžete umístit i do prostoru. V ceně sedací soupravy je taburet, který můžete uschovat v područi a 2 malé polštářky. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 75 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 37 cm |
| Hloubka sedu | 66 cm |
| Délka | 177 cm |
| Plocha po rozkladu | 130x210 cm |
| Šířka | 290 cm |
| Výška opěráku | 40 cm |








