Rohová sedací souprava P Dornia Solar 59 - červená
Katalógusszám:
F-0116011415
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Moderní, rohová sedací souprava Dornia je rozkládací. Jednoduchým rozkladem vzniká lůžko vhodné k příležitostnému spaní. Má uložný prostor, který lze využít například na lůžkoviny. Sedací souprava je pružinová v kombinaci s kvalitní PUR pěnou. Je celočalouněná a je možno ji umístit také do prostoru. Na úvodním obrázku je sedací souprava vyobrazena v pravém provedení. Správná barva je zobrazena na první fotografii. Ostaní fotografie jsou pouze ilustrační. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 92 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 44 cm |
| Hloubka sedu | 54 cm |
| Délka | 257 cm |
| Hloubka | 170 cm |
| Plocha po rozkladu | 192x125 cm |
| Výška opěráku | 54 cm |






