Rohová sedací souprava Padova L černá
Katalógusszám:
F-0116012811
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Rohová sedací souprava Padova je díky svým rozměrům vhodná i do menších pokojů. Sedací souprava je rozkládací s úložným prostorem. Jednoduchým rozložením zídkáte dostatečně velké lůžko na občasné přespání. Návod najdete v krátkém Gifu, který je v doplňkových fotografiích na pravé straně. V ceně sedací soupravy jsou 3 velké odnímatelné opěrné polštáře a 2 malé vzorované dekorační polštářky. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně. Úvodní fotografie je ilustrační. V doplňkových fotografiích najdete vzorek látky v odstínu, ve kterém bude sedací souprava dodána. Sedací soupravu nabízíme v levém i pravém provedení a v několika barevných provedeních.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 93 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 44 cm |
| Hloubka | 151 cm |
| Hloubka sedu s polštáři | 151 cm |
| Plocha po rozkladu | 140x203 cm |
| Šířka | 228 cm |
| Výška opěráku | 52 cm |
| Výška područek | 59 cm |








