Rohová sedací souprava Padova P modrá
Rohová sedací souprava Padova je vyrobena v jednoduchém skandinávském designu, který se hodí do každého interiéru. Spojuje v sobě 2 důležité prvky, které nesmí chybět žádné sedací soupravě. Jsou to pohodlí a praktičnost. Praktickou stránkou této sedací soupravy je možnost rozložení pro příležitostné přespání návštěvy a nepostradatelný úložný prostor, který využijete např. na lůžkoviny. Výplň sedáků tvoří kombinace pružin s kvalitní PUR pěnou. Toto spojení zaručuje pohodlí při odpočinku, či posezení s rodinou a přáteli. Sedací souprava je potažena kvalitní čalounickou látkou. Vzorek látky, ve které bude sedací souprava dodána, je vyobrazen v doplňkových fotografiích. Sedací soupravu nabízíme v levém i pravém provedení a v několika oblíbených barvách. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
| Výška opěráku | 52 cm |
| Mélység cm-ben | 0 |
| Výška područek | 59 cm |
| Típus | Sarok ülőgarnitúra |
| Bontás | Igen |
| Tárolóhely | Igen |
| Alvóhely | 140 x 203 cm |
| Ülőmagasság - minimális cm-ben | 44 |
| Magasság - maximális cm-ben | 93 |
| Szélesség cm-ben | 228 |








