Rohová sedací souprava s taburetem Areon P žlutá
Katalógusszám:
F-0116013416
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Rohová sedací souprava Areon, je vhodná do všech moderních interiérů. Pohodlnost sezení zajišťuje kombinace pružin s kvalitní PUR pěnou a 3 velké opěrné polštáře. V ceně sedací soupravy je velký taburet s úložným prostorem, který můžete využít jako další místo k sezení, nebo ho v případě potřeby můžete přistavit k sedací soupravě a vytvořit tak prostor pro občasné přespání Vaší návštěvy. Sedací soupravu nabízíme v kvalitní potahové látce v několika barevných provedeních. Záda sedací soupravy jsou čalouněná, takže je vhodná i pro umístění do prostoru. Úvodní fotografie je ilustrační. Vzorek látky, ve které bude sedací souprava dodána, je vyobrazen v doplňkových fotografiích. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Nem |
| Výška | 89 cm |
| Rozkládací | Nem |
| Výška sedu | 42 cm |
| Délka | 153 cm |
| Plocha po rozkladu | 135x203 cm |
| Šířka | 229 cm |
| Výška opěráku | 49 cm |
| Výška područek | 64 cm |








