Rohová sedací souprava Tomáš Uni tmavě šedá
Katalógusszám:
F-0119010701
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Univerzální sedací souprava Tomáš 225x150 cm, lze sestavit jako levou nebo pravou, což je výhoda při sestavování pokoje, nemusíte přemýšlet do jakého rohu postavíte sedací soupravu, jednoduše ji přizpůsobíte. Sedací souprava je vybavená automatem pro snadné rozkládání. Plocha na spaní je 200x137 cm. Souprava má úložný prostor. Je potažena kvalitním úpletem v tmavě šedé barvy. V ceně sedací soupravy jsou 3 velké opěrné polštáře.
Rozměry:
výška sedu 42 cm
celková výška 85 cm
plocha po rozložení 200x137 cm
Sedací část rohové soupravy je provedená s vlnitými pružinami a PUR pěnou.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 85 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 44 cm |
| Délka | 230 cm |
| Hloubka | 155 cm |
| Plocha po rozkladu | 137x200 cm |
| Základní barva | Artemis 24/tmavě šedá |
| Počet balíků | 3 |




