Rohová sedací soustava Roxana P šedá
Katalógusszám:
F-0116016601
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Polštáře jsou velmi pohodlnou součástí sedacích souprav. Sedací souprava Roxana je tedy pro ty, kteří si rádi užijí relax nejen po náročném dni, skvělou volbou. Všechny polštáře jsou volně ložené a můžete je přizpůsobit svému pohodlí. Výplň sedáku tvoří pružiny typu faliste. Sedací souprava je celočalouněná, takže ji můžete umístit do prostoru. Je rozkládací a samozřejmostí je i úložný prostor. Cena je uvedena za sedací soupravu včetně polštářů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně. Sedací soupravu nabízíme v levém, nebo pravém provedení. Na úvodní fotografii je vyobrazené PRAVÉ provedení. Vlivem nastavení monitorů, nebo displejů telefonů, se zobrazení barev na fotografii může od skutečnosti lišit.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 110/75 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 53 cm |
| Délka | 220 cm |
| Hloubka | 105/137 cm |
| Hloubka sedu s polštáři | 105/137 cm |
| Plocha po rozkladu | 145x203 cm |
| Výška opěráku | 50 cm |








