Rozkládací křeslo Vivian Gold I Aragon tmavě šedá
Katalógusszám:
F-0508017117
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Rozkládací křeslo Vivian Gold I je skvělou volbou pro ty, kteří bojují se stísněnými prostory. Je vhodné např. do dětského, studentského, nebo hostinského pokoje. Jednoduchým rozložením pomocí automatu, získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy, nebo kamaráda dětí. Výplň sedáku tvoří vlnité pružiny v kombinaci s PUR pěnou. Křeslo je potaženo kvalitní potahovou látkou a nabízíme ho v několika trendy barvách. Křeslo disponuje i nepostradatelným úložným prostorem, který využijete např. na deku a polštář. V ceně křesla je 1 dekorační polštář. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 85 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 37 cm |
| Hloubka | 98 cm |
| Plocha po rozkladu | 80x196 cm |
| Šířka | 102 cm |
| Základní barva | Aragon 93 |





