Rozkládací křeslo Vivian Silver II Paros 6
Katalógusszám:
F-0508019024
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Rozkládací křeslo Vivian je vhodné do dětského, studentského, nebo hostinského pokoje. Jednoduchým rozložením pomocí automatu, získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy, nebo kamaráda Vašich dětí. Výplň sedáku tvoří vlnité pružiny v kombinaci s PUR pěnou. Křeslo je potaženo kvalitní látkou s výběrem několika trendy odstínů. Křeslo disponuje i nepostradatelným úložným prostorem, který využijete např. na deku a polštář. V ceně křesla je 1 dekorační polštářek. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně. Zobrazení barev na fotograii se může od skutečnosti lišit.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 85 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 37 cm |
| Hloubka | 98 cm |
| Plocha po rozkladu | 112x196 cm |
| Šířka | 148 cm |
| Základní barva | Paros 6 |




