SANTANA VELVET ágy 160x200 cm, Óarany Bluvel 52
Katalógusszám:
i691_SANTANAV160RDN
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Anyag | Kárpitanyag |
| Szín | Ódon rózsaszín |
| Tárolóhely | Ágy tárolóhely nélkül |
| Alvófelület | 160 x 200 cm |
| Matrac az árban | Nem |
| Rács az árban | Igen |
| Állítható ágyrács | Nem |
| Magasság - maximális cm-ben | 127 |
| Az ágy fejtámlájának magassága | 127 cm |
| Az ágy előlapjának magassága | 38 cm |
| Hosszúság cm-ben | 211 |
| Szélesség cm-ben | 170 |



