Šatní skříň CEZAR R1, Dub sonoma
Katalógusszám:
F-0201010706
100%
1 értékelés
Termékleírás
Kapcsolódó termékek
Árfigyelés
Vélemények
Šatní skříň Cezar se zrcadlem je vyrobena z kvalitního lamina v oblíbeném odstínu sonoma. Díky svému vybavení nabízí dostatek úložného prostoru. V levé části skříně je police + šatní tyč (2/3) a v pravé části skříně jsou 4 police (1/3). Skříň je dodávána v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Výška | 201 cm |
| Hloubka | 61 cm |
| Materiál | lamino/zrcadlo |
| Šířka | 150 cm |
| Anyag | Laminált padló |
| Szekrénytípus - nyitás | Klasszikus nyitás |
| Szekrénytípus | 3 ajtós szekrény |
| Tükör | Igen |
| Magasság - maximális cm-ben | 201 |
| Szélesség cm-ben | 150 |
| Mélység cm-ben | 61 |
Šatní skříň CEZAR R1, Dub sonoma
100%
1 értékelés
1
Petr L.
jó ár
Heureka által ellenőrzött értékelés
Kapcsolódó termékek


