Šatní skříň HARMONY 93119-49, Bílá/Béžová
Katalógusszám:
F-0714011201
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Mobilní šatní skříň na kolečkách Harmony má netypický a originální design. Skříň má dostatek úložného prostoru a univerzální využití. Je vyrobena z lamina a klasické dveře jsou nahrazeny závěsem v krémové barvě. Díky kolečkům skříň jednoduše přesunete kam budete potřebovat. Skvěle se hodí do studentských pokojů, kanceláří, pracoven dětských pokojů, nebo předsíní. Skříň je dodávaná v demontu. Součástí balení je montážní plánek včetně všech spojovacích prvků. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Výška | 160 cm |
| Hloubka | 48,3 cm |
| Materiál | Lamino |
| Šířka | 99,7 cm |
| Anyag | Laminált padló |
| Szekrénytípus - nyitás | Bez dveří |
| Szekrénytípus | 2-ajtós szekrény |
| Tükör | Nem |
| Magasság - maximális cm-ben | 160 |
| Szélesség cm-ben | 100 |
| Mélység cm-ben | 48 |








