Šatní skříň RAIN, Černý mat/Ořech
Šatní skříň Rain je navržena a vyrobena v jedinečném designu, který krásně doplní každý moderní interiér. Je vyrobená z lamina, které je odolné a snadné na údržbu. Skříň má kvalitní zpracování, je vyráběná v souladu s ohledy na životní prostředí a navíc je praktická a funkční. Nožky, na kterých skříň stojí, jí dodávají nádech oblíbeného retro designu a prostor pod skříní se bude lépe udržovat v čistotě. Skříň můžete doplnit dalšími prvky Rain ve stejném designu, nebo si ji můžete objednat i samostatně a doplnit tak stávající interiér. Cena je uvedena pouze za skříň. Vlivem nastavení monitorů, nebo displejů telefonů, se zobrazení barev na fotograii může od skutečnosti lišit. Vyobrazené dopňky a dekorace nejsou v ceně. Nábytek je dodávaný z Dánska, proto doporučujeme ověřit dostupnost zboží.
Dodáváno v demontu. Součástí balení je montážní návod včetně všech potřebných spojovacích prvků.
| Výška | 201 cm |
| Hloubka | 60 cm |
| Šířka | 150 cm |
| Anyag | Laminált padló |
| Szekrénytípus - nyitás | Klasszikus nyitás |
| Szekrénytípus | 3 ajtós szekrény |
| Tükör | Nem |
| Magasság - maximális cm-ben | 201 |
| Szélesség cm-ben | 150 |
| Mélység cm-ben | 60 |
















