Šatní skříň ROMEO 160, Dub artisan
Katalógusszám:
F-0712010104
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Šatní skříň Romeo je vyrobená z lamina, má kvalitní zpracování a navíc je praktická a funkční. Nabízí dostatek úložného prostoru a univerzální využití. Výborně se hodí např. do ložnice, do dětského i studentského pokoje, ale i do pracovny či předsíně. Skříň je vyrobená v jednoduchém a nadčasovém stylu. Má rovné a čisté linie, které vytvoří útulný, pohodový a příjemný interiér. Skříň je také vybavena praktickými zásuvkami, které můžete využít např.na spodní prádlo. Je dodávaná v demontu. Součástí balení je montážní návod včetně všech spojovacích prvků. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně. Skříň je k dispozici i ve variantě bez zrcadel ( v případě zájmu nás prosím kontaktujte).
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Výška | 205 cm |
| Hloubka | 52 cm |
| Materiál | Lamino |
| Šířka | 160 cm |
| Anyag | Laminált padló |
| Szekrénytípus - nyitás | Klasszikus nyitás |
| Szekrénytípus | 4 ajtós szekrény |
| Tükör | Igen |
| Magasság - maximális cm-ben | 205 |
| Szélesség cm-ben | 160 |
| Mélység cm-ben | 52 |


