Šatní skříň SID 3d3s, Dub sonoma
Katalógusszám:
F-0714011002
80%
1 értékelés
Termékleírás
Kapcsolódó termékek
Árfigyelés
Vélemények
Praktická a moderní šatní skříň dánského výrobce Tvilum. Šatní skříň má část policovou se třemi policemi, 3 zásuvky a část šatní s jednou policí a šatní tyčí (viz nákres s doporučeným zatížením). Skříň je vyrobena z lamina o tloušťce 12 mm a má plastové úchytky. U tohoto typu mohou být některé nepohledové hrany desek nebo plochy neopáskovány v barvě skříně (především vrchní půda či hrany dveří, apod.).
Rozměry:
Šířka: 115,8 cm
Hloubka: 49,5 cm
Výška: 200,4 cm
Tloušťka lamina: 12 mm
Celková váha: 66 kg
Dodáváno v demontu se schematickým návodem na montáž.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Výška | 200,4 cm |
| Hloubka | 49,5 cm |
| Materiál | lamino 12mm |
| Šířka | 115,8 cm |
| Úchytky | plastové |
| Základní barva | Sonoma/sonoma |
| Anyag | Laminált padló |
| Szekrénytípus - nyitás | Klasszikus nyitás |
| Szekrénytípus | 3 ajtós szekrény |
| Tükör | Nem |
| Magasság - maximális cm-ben | 200,4 |
| Szélesség cm-ben | 115,8 |
| Mélység cm-ben | 49,5 |
Šatní skříň SID 3d3s, Dub sonoma
80%
1 értékelés
1
vladimir meduna
Minden rendben
tekintse meg az e-shop véleményeit
Ellenőrzött e-mail kapcsolat
Kapcsolódó termékek












