Sedací souprava Agata 3+1+1, béžový list/Talia 104/koo
Katalógusszám:
F-0131010317
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Klasická rozkládací sedací souprava vhodná také do menších bytů. Sedací souprava má praktický úložný prostor a jednoduchým rozkladem vznikne lůžko vhodné k příležitostnému spaní. Sedací souprava je pružinová v kombinaci s kvalitní PUR pěnou. Sedací souprava se skládá z rozkládacího trojsedu a dvou křesel. Tato sedačka je očalouněná kvalitní potahovou látkou, snadno čistitelnou suchou pěnou.
Rozměry třísedu
230/90/100 (d/hl/v)
Rozměry křesla
90/90/100 (š/hl/v)
Doplňující rozměry
hloubka sedu 55cm
Výška sedu 44cm
rozklad 190x120cm
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Típus | Ülőgarnitúra 3+1+1 |
| Bontás | Igen |
| Tárolóhely | Igen |
| Alvóhely | 120 x 190 cm |
| Výška sedu | 44 cm |
| Hloubka sedu | 55 cm |
| Výška područek | 66 cm |
| Základní barva | Béžová list/Talia 104/koo |




