Sedací souprava Aladin U černá
Katalógusszám:
F-0116016104
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Sedací souprava Amalia je vyrobena v jednoduchém elegantním designu, který se hodí do všech interiérů. Sedací souprava je rozkládací. Jednoduchým rozložením vytvoříte dostatečně velké lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy. Samozřejmostí je i praktický úložný prostor po obou stranách, který můžete využít např. na lůžkoviny. Sedací souprava je potažena velmi kvalitní a pevnou látkou, která je vhodná pro náročné použití v domácnostech. Je celočalouněná, takže je vhodná i k umístění do prostoru. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 105 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 51 cm |
| Délka | 365 cm |
| Hloubka | 177 cm |
| Hloubka sedu s polštáři | 177 cm |
| Plocha po rozkladu | 147x300 cm |
| Výška opěráku | 51 cm |






