Sedací souprava Amalia U zelená
Katalógusszám:
F-0116015903
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Sedací souprava Amalia je vyrobena v jednoduchém elegantním designu, který se hodí do všech interiérů. Sedací souprava je rozkládací. Jednoduchým rozložením vytvoříte dostatečně velké lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy. Samozřejmostí je i praktický úložný prostor po obou stranách, který můžete využít např. na lůžkoviny. Sedací souprava je potažena velmi kvalitní a pevnou látkou, která je vhodná pro náročné použití v domácnostech. Je celočalouněná, takže je vhodná i k umístění do prostoru.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 105 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 51 cm |
| Délka | 365 cm |
| Hloubka | 90 cm |
| Hloubka sedu s polštáři | 90 cm |
| Plocha po rozkladu | 147x300 cm |
| Výška opěráku | 51 cm |








