Sedací souprava Arleta pravá - Calea 17
Katalógusszám:
F-0138010101
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Moderní sedací souprava Arleta v atraktivním designu nabízí vše pro vaše pohodlí. Disponuje praktickým rozkládacím mechanismem, díky kterému snadno vytvoříte lůžko vhodné pro příležitostné spaní. Součástí je také prostorný úložný prostor umístěný pod otomanem, který je snadno přístupný. Sedačka vyniká vysokým komfortem sezení a díky očalouněným zádům i rozkládací části je vhodná i k umístění do prostoru. Elegantní kovové nožky v černé barvě podtrhují její moderní vzhled. Polohovatelné opěrky hlavy pak ještě zvyšují celkový komfort. Dodáváno v demontovaném stavu. Polštářky a dekorace nejsou součástí balení.
Rozměry: 284 × 200 cm
Výška: 74–97 cm
Výška sedu: 42 cm
Plocha pro spaní: 210 × 140 cm
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 97 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 42 cm |
| Hloubka | 200 cm |
| Plocha po rozkladu | 210×140 cm |
| Šířka | 284 cm |
| Základní barva | Calea 17 |




