Sedací souprava Bára 3f+1+1 Arlo 5
Katalógusszám:
F-0131010103
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Sedací souprava Bára je stále velmi oblíbeným klasickým modelem sedací soupravy v provedení 3F+1+1. Je velmi pohodlná a zároveň praktická. Sedací souprava je rozkládací a samozřejmostí je i úložný prostor, který můžete využít např.na lůžkoviny. Jednoduchým rozkladem pomocí systému "klik klak" vznikne lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy. Sedací souprava je potažena kvalitní látkou, v kombinaci vzoru a jednobarevné látky. Cena sedací soupravy je uvedena za rozkládací trojsed a dvě křesla.
Rozměry:
Trojsed: délka 235 cm, plocha pro spaní 125x185 cm
Křeslo: 100 x 95 cm / výška 100 cm
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 100 cm |
| Výška sedu | 42 cm |
| Hloubka sedu | 53 cm |
| Hloubka | 95 cm |
| Plocha po rozkladu | 185x125 cm |
| Šířka | 235 cm |
| Základní barva | Arlo 5/koo světlý |









