Sedací souprava Bodie pravá - Poso 110
Katalógusszám:
F-0119014765
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Sedací souprava Bodie se stane příjemným centrem odpočinku, nebo setkání s rodinou a přáteli. Je velmi pohodlná, praktická a nabízí dostatek místa k sezení. Praktickou stránkou sedací soupravy je možnost rozložení k příležitostnému přespání a také nepostradatelný úložný prostor. Pohodlí při sezení zajišťuje výplň sedáků, kterou tvoří kombinace vlnitých pružin s kvalitní PUR pěnou. Při odpočinku, nebo sledování televize Vám zvýší pohodlí polohovací opěrky. Sedací souprava je potažena kvalitní látkou Poso. Sedací soupravu nabízíme v levém i pravém provedení. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně. Fotografie sedací soupravy v rozkladu jsou pouze ilustrační. Správný barevný odstín je zobrazen na úvodní fotografii.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 85-100 cm |
| Rozkládací | Nem |
| Výška sedu | 45 cm |
| Hloubka sedu | 60 cm |
| Hloubka | 170 cm |
| Šířka | 255 cm |
| Základní barva | Poso 110 |





