Sedací souprava Darla U Inari 27/Soft 17
Katalógusszám:
F-0116013705
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Sedací souprava Darla U osloví každého, kdo preferuje moderní jednoduchou eleganci a zároveň pohodlí a praktičnost. Sedací souprava je rozkládací a má 2 praktické úložné prostory. Výplň sedáků tvoří kombinace pružin faliste s kvalitní PUR pěnou. Jednoduchým rozkladem vznikne lůžko vhodné k příležitostnému přespání Vaší návštěvy. Sedací souprava je potažena kvalitní potahovou látkou v kombinaci s EKO kůží. Sedací soupravu nabízíme v několika barevných provedeních a také v provedení do L. V ceně sedací soupravy jsou 2 malé dekorační polštářky. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 80 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 42 cm |
| Hloubka sedu | 58 cm |
| Délka | 220 cm |
| Plocha po rozkladu | 130x270 cm |
| Šířka | 340 cm |
| Výška opěráku | 35 cm |







