Sedací souprava Karin UNI tmavě šedá
Katalógusszám:
F-0111011706
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Designová sedací souprava v krásné kombinaci šedých látek a dřeva v barvě ořechu. Sedačka je vyrobena z pružin v kombinaci s kvalitní PUR pěnou. Sedačka je rozkládací s praktickým úložným prostorem. Je univerzální - tzn.při montáži se rozhodnete pro pravou nebo levou variantu. Dřevěné prvky jí dodávají na jedinečnosti a bude se vyjímat v každém interiéru. Sedací souprava je požena kvalitní potahovou látkou Terra, která vyniká speciální povrchovou úpravou "Water repellent". Ta chrání povrch textilie před rychlým prosakováním tekutin.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 79 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 49 cm |
| Délka | 238 cm |
| Hloubka | 147 cm |
| Plocha po rozkladu | 130x204 cm |
| Základní barva | Terra 96/92 |





