Sedací souprava + křeslo Neptun pravá - Jar 853
Katalógusszám:
F-0113011401
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Velmi praktický set rohové sedací soupravy a křesla Neptun je vhodný do menších prostor. Pohodlné sezení zaručují pružiny bonel s PUR pěnou. Jednoduchým rozkladem sedací soupravy vznikne lůžko 150x125 cm vhodné k příležitostnému spaní. Sedací souprava má praktický úložný prostor na lůžkoviny. Celkový rozměr sedací soupravy je 165x148 cm.
Rozměry:
- výška celková 90 cm
- výška sedu 42 cm
- hloubka sedu 54 cm
- plocha po rozložení 150x125 cm
Křeslo:
- šířka 89 cm
- hloubka sedu 51 cm
- výška sedu 41 cm
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 90 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 42 cm |
| Hloubka sedu | 54 cm |
| Hloubka | 148 cm |
| Plocha po rozkladu | 150x125 cm |
| Šířka | 165 cm |
| Základní barva | Jar 853 |


