Sedací souprava Lica pravá - Legacy 06
Katalógusszám:
F-0110055101
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Moderní rohová sedací souprava Lica v pravém provedení je vyrobena z kombinace dvou typů pružin a kvalitní PUR pěny, které zajišťují vysoký komfort sezení. Potah tvoří příjemná látka Legacy. Sedačka je rozkládací a disponuje praktickým úložným prostorem umístěným pod sedákem. Součástí jsou volně ložené polštáře. Dodává se v demontovaném stavu.
Rozměry - 233 × 180 cm
Výška: 85 cm
Výška sedu: 43 cm
Hloubka sedu: 55 cm
Plocha na spaní: 122 × 216 cm
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 85 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 43 cm |
| Hloubka sedu | 55 cm |
| Hloubka | 180 cm |
| Plocha po rozkladu | 122x216 cm |
| Šířka | 233 cm |
| Základní barva | Legacy 06 |




