Sedací souprava Lucien pravá tmavě šedá
Katalógusszám:
F-0111012801
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Designová sedací souprava v krásné kombinaci tmavě šedé látky a ozdobného prošití s krystalky.. Sedačka je vyrobena z pružin v kombinaci s kvalitní PUR pěnou. Sedačka je rozkládací s praktickým úložným prostorem. Třpytivé krystalky jí dodávají na jedinečnosti a bude se vyjímat v každém interiéru. Sedací souprava je požena kvalitní potahovou látkou Monolith, která vyniká speciální povrchovou úpravou "Water repellent". Ta chrání povrch textilie před rychlým prosakováním tekutin. Sedací soupravu nabízíme v levém i pravém provedení.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 96 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 48 cm |
| Hloubka | 192 cm |
| Plocha po rozkladu | 140x190 cm |
| Šířka | 253 cm |
| Základní barva | Monolith 97 |






