Sedací souprava Monaco 1R2 - Inari 95/Madryt 1100
Katalógusszám:
F-0121010905
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Sedací souprava Monaco je velmi pohodlá, praktická a nabízí dostatek místa pro odpočinek celé rodiny, nebo posezení s přáteli.
Praktickou stránku zajišťuje možnost rozložení a úložný prostor. Jednoduchým rozkladem vznikne lůžko vhodné k příležitostnému spaní. Pohodlí při sezení zajišťuje výplň sedáků, kterou tvoří kombinace vlnitých pružin s kvalitní PUR pěnou. Při odpočinku, nebo sledování televize Vám zvýší pohodlí polohovací opěrky hlavy. Sedací souprava je potažena kvalitní látkou, která je zkombinovaná s EKO kůží černé barvy.
Celkové rozměry:
205x277 cm
výška 85-101 cm
Po rozložení vznikne plocha pro občasné spaní 128x198 cm.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 85-101 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 43 cm |
| Hloubka sedu | 58 cm |
| Délka | 277 cm |
| Hloubka | 96 cm |
| Plocha po rozkladu | 128x198 cm |
| Šířka | 205 cm |
| Výška opěráku | 47-63 cm |
| Výška područek | 55 cm |



