Sedací souprava Panda 3+1+1 Rosita 104/koo béžová
Katalógusszám:
F-0125010412
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Klasická sedací souprava Panda, je díky svým rozměrům vhodná také do menších pokojů. Sedací souprava je rozkládací a samozřejmostí je i praktický úložný prostor. Jednoduchým rozložením pomocí systému "klik klak", vznikne lůžko vhodné k příležitostnému spaní. Sedací souprava je potažena kvalitní potahovou látkou. Sedací soupravu nabízíme v několika barevných provedeních, takže si určitě vyberet tu pravou pro Váš útulný obývací pokoj.
Rozměry:
Křeslo: 82x82x93 cm (š/hl/v)
Třísed: šířka 200 cm, výška 88 cm
Výška sedu: 42 cm
Hloubka sedu: 50 cm
Výška područe: 55 cm
Plocha po rozložení: 110x165 cm
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | celková 88 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 42 cm |
| Hloubka sedu | 50 cm |
| Plocha po rozkladu | 110x165 cm |
| Výška područek | 55 cm |
| Základní barva | Rosita 104/koo |




