Sedací souprava Panda A, Rali 3
Katalógusszám:
F-0125010405
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Klasická rozkládací sedací souprava vhodná také do menších bytů. Sedací souprava má praktický úložný prostor a jednoduchým rozkladem vznikne lůžko vhodné k příležitostnému spaní. Sedací souprava má pružinové jádro. Sedací souprava se skládá z rozkládacího trojsedu a dvou křesel. Tato sedačka je očalouněná kvalitní potahovou látkou. Tato látka je snadno čistitelná suchou pěnou.
Rozměry:
Šířka trojsedu: 200 cm
Šířka x délka křesla x výška: 82x82x93 cm
Celková výška trojsedu: 88 cm
Výška sedu: 42 cm
Hloubka sedu: 50 cm
Výška područe: 55 cm
Plocha po rozložení: 165x110 cm
Celková hmotnost: 120 kg
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | celková 88 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 42 cm |
| Hloubka sedu | 50 cm |
| Plocha po rozkladu | 165x110 cm |
| Výška područek | 55 cm |
| Základní barva | Rali 3 |
| Típus | Ülőgarnitúra 3+1+1 |
| Bontás | Igen |
| Tárolóhely | Igen |
| Alvóhely | 110 x 165 cm |



